Portal@Lubelski.info


Za niespełna dwa miesiące w Świebodzinie odbędzie się VI Seminarium Sztuk i Sportów Walki.

Koordynatorami wydarzenia są niezmiennie - sensei Piotr Cal, pierwszy dan Karate Shotokan oraz hanshi Mirosław Wiśniewski, ósmy dan - członek Polskiej Akademii Ju-Jitsu.

Pomimo lokalnej działalności klubów sportowych uczestniczących w Seminarium organizowanym w Świebodzinie, impreza ma charakter regionalny, a nawet międzynarodowy. W ćwiczeniach i pokazach uczestniczą zawodnicy m.in. z woj. lubuskiego, zachodnio-pomorskiego, Wielkopolski, Dolnego Śląska oraz zagraniczni goście.

W tym roku prezentować się będą kluby Aikido, Brasilian Jiu-Jitsu (BJJ), Boks, Capoiera, Combat Arnis, Full Contact Fighting, Judo, Ju-Jitsu, Karate, Kickboxing, Krav Maga, Muay Thai, Mixed Martial Arts (MMA), Nin-Jutsu, Taekwondo, Tai-Jutsu oraz Tanbo-Jutsu.

Seminarium odbędzie się 18 marca br. w Miejskiej Hali Sportowej w Świebodzinie przy ul. Gen. Świerczewskiego 74b. Początek godz. 9.00. Pokazy dla plubliczności rozpoczną się o godz. 15.00.

Więcej informacji - VI Seminarium Świebodzińskich Sztuk i Sportów Walki w serwisie społecznościowym Facebook.

Krasnystaw. Na służbie w tragicznym wypadku zginęła policjantka

Policjanci z Krasnegostawu pod nadzorem prokuratury ustalają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w Łopienniku Nadrzecznym.

Na ulice Lublina wyjadą nowej generacji autobusy z Wielkopolski

Solaris Bus & Coach S.A. podpisał we wrześniu na rynku polskim, umowy na dostarczenie 107 sztuk autobusów. Co istotne, pojazdy z napędem alternatywnym stanowią w tym zestawieniu prawie 20% wszystkich zamówień. Na podstawie podpisanych umów Solarisy pojadą m.in do Stargardu...

Wpadka lubelskiego IPN - Szef UB na wystawie w gronie żołnierzy wyklętych

Na organizowanej przez lubelski IPN wystawie przez przeoczenie historyków instytutu znalazł się portret Czesława Boreckiego - wysokiego funkcjonariusza UB w Łodzi i Zielonej Górze.

Aktualności z regionu

Udaremniona próba przemytu zabytków

Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału SG i Lubelskiego Urzędu Celno-Skarbowego udaremnili próbę przemytu zabytkowych przedmiotów. Artefakty o charakterze militarnym i religijnym oraz zabytkowe monety przewoził obywatel...

Czytaj więcej
Powiadom nas o ważnym wydarzeniu w Twojej okolicy, o problemach, które pojawiły się w Twoim środowisku. Przekaż nam swoje uwagi lub napisz artykuł dla Portalu Lubelskiego, prześlij nam ciekawe zdjęcia, podziel się swoimi zainteresowaniami. Czekamy na Ciebie!


Z kraju i ze świata

Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o wywołanie fałszywych alarmów bombowych w Św…

Na początku listopada w kilku placówkach oświatowych w Świebodzinie wszczęto alarm w związku z informacjami o podłożonym ładunku wybuchowym.

Prawo co dnia

Szef Rady Nadzorczej Grupy Azoty i pięć innych osób aresztowanych

Agenci z lubelskiej Delegatury CBA w wyniku operacji specjalnej zatrzymali sześć osób w sprawie o charakterze korupcyjnym, żądania 40 mln zł i powoływania się na...

Kronika wypadków

W Rogoźnicy-Kolonii doszło do tragicznego wypadku drogowego. Dwie osoby zginęły na miejscu

We wtorek, 15 listopada na drodze krajowej nr 2 między Międzyrzecem, a Białą Podlaską doszło do wypadku drogowego, w wyniku którego zginęły dwie osoby, a...